ما را دنبال کنید:

درباره شرکت

خانه درباره شرکت

درباره شرکت

پیران ویسه

Blue-Separator-Line-Image

پیران ویسه در شاهنامه فردوسی

و شاید تو دانی که پیران گُرد      به گیتی همه راه نیکی سپُرد

(شاهنامه، ژول مل، ج 4: 1010)

گستردگی افسانه های هر مردمی نشان از ژرفای فرهنگ و پیشینه آن نژاد دارد.افسانه ها بنیادهای کیستی مردمی هستند که از ژرف ترین پنداره هستی آن مردم به سوی لایه های امروزی تر رویش یافته و به رشد پرداخته اند. شاهنامه فردوسی بزرگ سرشار از افسانه های ایران زمین و بیانگر داستان زندگی نام آورانی است که ریشه در خاک این سرزمین دارند. در میان این نام آوران، تنها چهره ای که به او ویژگی های برتر آدمی داده اند، پیران ویسه است.

وی که فردی خردمند،زیرک و گره گشای تنگناهاست دارای ویژگی های نیکی است  که فردوسی بزرگ درباره ی وی چنین برمی شمرد: خردمندی،دوراندیشی، چاره گری، دلاوری، پیمان داری، مهرورزی، آشتی خواهی، نیک بینی و رهایی بخشی. درمیان ویژگی های بارز پیران ویسه برجسته ترین ویژگی وی را می توان خردورزی دانست.

در شاهنامه بارها این ویژگی پیران درمیان داستان ها و نبردها دیده می شود؛ در نبرد هفت گردان، در داستان بیژن و منیژه و در نبرد دوازده رخ، همواره شاهد خردمندی، تلاش و مردانگی پیران ویسه هستیم، چنانچه سیاوش وی را این گونه مورد خطاب قرار می دهد:

تو ای گُرد پیران بسیار هوش           بدین گفته ها  پهن بگشای گوش            (شاهنامه، ژول مل، ج 496)

اهداف ما

Blue-Separator-Line-Image

شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری می رساند. این شرکت بر آن است که بازرگانان و توليدکنندگان ایرانی را با ارایه داده‏ ها، اطلاعات و تحليل‏ هاي به روز و دقيق بازاريابي و تجاري از بازارهاي داخلي و بين‏ المللي، در اتخاذ تصميم های بهينه و درست ياري نماید و مي ‏کوشد اطلاعات را در کم ترين زمان، با کم ترين هزينه و با بهره ‏گيري از دانش و فن آوري روز دنيا عرضه کند.

از آنجا که تجاری کردن ایده‌های نو ریسک بالایی خواهند داشت ، نیاز به ارزیابی ایده، بررسی کاربردی بودن، تحلیل پتانسیل پذیرش بازار هدف و در نهایت ثبت حق امتیاز تجاری ایده یا فن آوری دارد. شرکت پیران ویسه به عنوان شرکت انجام دهنده خدمات تجاری سازی فن آوری از طریق تعامل با نهادهایی نظیر معاونت علمی ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، بازار دارایی فکری فرابورس ایران، شبکه ملی فن آوری و فن بازار ملی ایران و پارک علم و فن آوری یزد انجام این مهم را بر عهده دارد.

شرکت پیران ویسه

به منظور پشتيباني، مديريت و ارايه خدمات تجاري‌ سازي به شركت‌ هاي دانش‌ بنيان سراسر كشور بنیان شده است. این شرکت به عنوان بازوی اجرایی خدمات تجاری سازی طرح های فن آورانه و دانش بنیان برای افراد، بنیادها، شرکت ها و سازمان های مختلف است. تيم تخصصي این شرکت با توجه به نيازهاي گوناگون و متنوع هر طرح براي تجاري‌سازي، پس از برگزاري جلسات كارشناسي با صاحبان طرح‌ها، براي هر كدام مسير ويژه‌اي مشتمل بر نيازهاي گوناگون طرح  (اعم از مالي، مشاوره‌اي، آموزشي، ‌منابع انساني، قانوني و …) و نحوه رفع آنها تدوين مي‌نمايد؛ سپس با بهره‌گيري از خدمات قابل ارایه توسط مشاوران و کارگزاران شرکت، گام به گام صاحب طرح را براي تحقق تجاري‌سازي، ياري مي‌رساند.

شرکت پیران ویسه بر مبنای تعهد به ارزش های بنیادی هم چون اخلاق، نوآوری، رضایت مشتری ، اعتقاد به کارکنان جوان و متخصص به عنوان منبع اصلی ایجاد مزیت رقابتی

برخی از خدمات ما

Blue-Separator-Line-Image

خدمات توسعه بازار

خدمات مالی و سرمایه‌گذاری

خدمات تجازی سازی و فن آوری بصورت تخصصی

Images

خدمات مالکیت فکری

خدمات ارزیابی

خدمات مشاوره

خدمات ما

برای مشاهده خدمات ما به بخش مربوطه مراجعه فرمایید